Pozalekcyjne zajęcia sportowe dla młodzieży w ZSO Nr 2 w Olsztynie

11 lutego 2019 r. rusza w naszej szkole kolejna edycja dodatkowych zajęć sportowych dla uczniów Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 2 w Olsztynie dofinansowanych ze środków Miejskiego Zespołu Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Olsztynie.

Program zawiera działania o charakterze profilaktycznym zwłaszcza w zakresie promocji zdrowego stylu życia. Został dostosowany do potrzeb i zainteresowań uczestników, ich wieku, stanu zdrowia i sprawności fizycznej. Poprzez realizację niniejszego programu pragniemy wskazać alternatywę dla problemów społecznych tj.: palenie, picie alkoholu, zażywanie narkotyków.

Zajęcia prowadzone przez p. Marka Wasilewskiego odbywają się dwa razy w tygodniu po 2 godziny lekcyjne w okresie od 11 lutego do 11 czerwca 2019 r według harmonogramu (w załączeniu).

Każdy uczestnik zobowiązany jest do wypełnienia karty zgłoszeniowej.

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH DO UDZIAŁU W ZAJĘCIACH

Harmonogram zajęć