Pozalekcyjne zajęcia sportowe dla młodzieży

W lutym ruszył w naszej szkole program dodatkowych zajęć sportowych dla uczniów Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 2 w Olsztynie dofinansowany ze środków Miejskiego Zespołu Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Olsztynie.

Program zawiera działania o charakterze profilaktycznym zwłaszcza w zakresie promocji zdrowego stylu życia. Został dostosowany do potrzeb i zainteresowań uczestników, ich wieku, stanu zdrowia i sprawności fizycznej. Poprzez realizację niniejszego programu pragniemy wskazać alternatywę dla problemów społecznych tj.: palenie, picie alkoholu, zażywanie narkotyków.

Zajęcia prowadzone przez p. Marka Wasilewskiego odbywają się dwa razy w tygodniu po 2 godziny lekcyjne w okresie od 20 lutego do 18 czerwca 2018 r według harmonogramu.

Każdy uczestnik zobowiązany jest do wypełnienia karty zgłoszeniowej.

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH DO UDZIAŁU W ZAJĘCIACH

Karta zgłoszeniowa