Pozalekcyjne zajęcia sportowe dla młodzieży w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 2 w Olsztynie

1 października 2018 r. rusza w naszej szkole program dodatkowych zajęć sportowych dla uczniów Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 2 w Olsztynie dofinansowany ze środków Miejskiego Zespołu Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Olsztynie.

Program zawiera działania o charakterze profilaktycznym zwłaszcza w zakresie promocji zdrowego stylu życia. Został dostosowany do potrzeb i zainteresowań uczestników, ich wieku, stanu zdrowia i sprawności fizycznej. Poprzez realizację niniejszego programu pragniemy wskazać alternatywę dla problemów społecznych tj.: palenie, picie alkoholu, zażywanie narkotyków.

Zajęcia prowadzone przez p. Marka Wasilewskiego odbywają się dwa razy w tygodniu po 2 godziny lekcyjne w okresie od 1 października do 10 grudnia 2018 r według harmonogramu (w załączeniu).

Każdy uczestnik zobowiązany jest do wypełnienia karty zgłoszeniowej (w załączeniu).

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH DO UDZIAŁU W ZAJĘCIACH

Pobierz: