Polsko-niemiecka wymiana uczniowska.

W 2014 roku młodzież naszej szkoły ponownie wzięła udział w wymianie uczniowskiej. W kwietniu odbył się wyjazd do Offenburga, gdzie nasi uczniowie przez tydzień mieszkali u rodzin niemieckich. W październiku nasi goście przyjechali do Polski. Zorganizowane zostały ciekawe wyjazdy, np. do Gierłoży, Świętej Lipki oraz Gdańska. Wszyscy wspólnie mogli się zintegrować podczas ogniska w Barczewku,a także zajęć projektowych w szkole. W czasie wyjazdu zawiązało się wiele przyjaźni oraz powstało wiele wspaniałych wspomnień. W 2015 roku również jest organizowana wymiana polsko-niemiecka, która odbędzie się pod koniec kwietnia. Trwają już zapisy,a wszyscy chętni mogą się zgłaszać do pani dyrektor Lidii Lorenc. Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału ! :)